Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Men in Black Македонски преводи (1997) 1CD sub

Преземи: Men in Black movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Men in Black на 25 Мбит
Lucifer.S02E03.720p.HDTV.X264-FZHD.mkv (819 MB) Nerve.2016.HDRip.XviD.AC3-EVO.avi (1418 MB)
Brooklyn.Nine-Nine.S04E04.HDTV.x264-FUM[ (153 MB) Lucifer.S02E03.HDTV.x264-xTV.mkv (214 MB)
Men in Black преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BDRip 720p H264-3Li1CD20x 0.00titlovic
[DVDRip]1CD10x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Men in Black downloadMen in Black SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:The Official MIB Homepage
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Men in Black movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:Men in Black (eng), MIB (eng), Люди в Чорному (eng)
Рејтинг на филмот:7.3 / 10 (407212)
[ Men in Black - Protecting the Earth from the scum of the Universe. ] - A police officer joins a secret organization that polices and monitors extraterrestrial interactions on Earth.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle