Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Harry Potter and the Chamber of Secrets Македонски преводи (2002) 2CD sub

Преземи: Harry Potter and the Chamber of Secrets movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотHarryPotter2_1_MKD.sub (36615бајти) прикажи прегледИме на фајлот со преводотHarryPotter2_2_MKD.sub (34658бајти) прикажи преглед

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотHarry Potter and the Chamber of Secrets (2002)23.976 FPS
Додавачtom13 (a) @ . преземени69579x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Harry Potter and the Chamber of Secrets преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Harry.Potter.And.The.Chamber.Of.Secrets.2002.HDRip.XviD.CD... 1CD34x 0.00
Harry.Potter.And.The.Chamber.Of.Secrets.2002.HDRip.XviD.CD... 1CD17x 0.00
Harry.Potter.And.The.Chamber.Of.Secrets.2002.HDRip.XviD.TLF1CD12x 0.00
DvDrip-aXXo1CD305x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Harry Potter and the Chamber of Secrets downloadHarry Potter and the Chamber of Secrets SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [de] | Official site [it] | Official site [uk] | Warner Bros.
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Harry Potter and the Chamber of Secrets movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Harry Potter and the Chamber of Secrets (eng), Incident on 57th Street (eng), Um Hóspede do Barulho (eng)
Рејтинг на филмот:7.4 / 10 (393963)
[ Hogwarts is back in session. ] - Harry ignores warnings not to return to Hogwarts, only to find the school plagued by a series of mysterious attacks and a strange voice haunting him.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle