Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Rocky III Македонски преводи (1982) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Rocky III преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvDrip-aXXo1CD5371x 0.00titlovic
Rocky3_MKD1CD33x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toRocky III downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Rocky Anthology Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Rocky III movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Rocky 3 (eng), Rocky III (eng), Rocky, Part 3 (eng), Rocky, Part III (eng), Роккi III (eng)
Рејтинг на филмот:6.8 / 10 (142808)
[ The Excitement... The Power... The Man... ] - After winning the ultimate title and being the world champion, Rocky falls into a hole and finds himself picked up by a former enemy.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle