Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

The Way of War Македонски преводи (2009) 1CD srt

Преземи: The Way of War movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Way of War на 25 Мбит
Family.Guy.S15E12.HDTV.x264-SVA[eztv].mk (69 MB) Legion.S01E02.HDTV.x264-SVA[eztv].mkv (277 MB)
Assassins.Creed.2016.HC.HDRip.XviD.AC3-i (1908 MB) The.Walking.Dead.S07E09.1080p.WEB-DL.DD5 (2160 MB)
The Way of War преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVD scr1CD14x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Way of War downloadThe Way of War SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:The Way of War movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Way of War (eng)
Рејтинг на филмот:3.3 / 10 (2261)
[ He has a single mission. To explore the truth. ] - A paramilitary operative goes on a rampage after discovering a conspiracy to commit war.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle