Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

8 Mile Македонски преводи (2002) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводот8 Mile Screener_mkd.sub (42317бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.568 Mile[2002]DvDrip[Eng]-BugZ.avi | 734011392 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.568 Mile.avi | 731693056 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.578Mile(2002) BrRip 600MB.YIFY.mkv | 626244690 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.578 Mile.avi | 733640704 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.578.Mile.2002.BRRip.720p.XviD.AC3-KiNGS.avi | 2942008320 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.578.Mile.2002.BRRip.XviD.AC3-FLAWL3SS.avi | 2335449088 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.578 Mile (2002) DVDRip XviD-DUBBY.avi | 738856960 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.638 Mile.mp4 | 2146417550 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.568 Mile.mp4 | 367529042 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.588.Mile.2002.720p.BluRay.x264-BestHD.mkv | 4696432311 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.658 Mile (2002) 1080p BrRip 5.1 x264 aac [TuGAZx].mp4 | 2937740658 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56EMBER-8 Mile.avi | 2151806976 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.568 Mile[2002]DvDrip[Eng]-BugZ.avi | 734011392 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.548.Mile.2002.DVDRip.XviD.AC3.DTS.CD1-WAF.avi | 734889984 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.638.Mile.2002.1080p.BluRay.H264.AAC-RARBG.mp4 | 2262450270 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Eminem ~ 8 Mile (DvDRip) {HMP}.avi | 1034809346 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.578 mile EMINEM.flv | 361673889 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.638 Mile[2002]DvDrip[Eng]-BugZ.avi | 734011392 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.698 Mile 2002 720p BRRip x264 AAC - Ozlem.mp4 | 866596626 | Movie filenames

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачот8 Mile (2002)25.000 FPS
Додавач-zerroX- (a) @ . преземени816x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

8 Mile преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
8 MILE1CD78x 0.00
8 Mile (2002)1CD1215x 3.00-zerroX- (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:8 Mile downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Universal Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:8 Mile movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Fight Song (eng), Untitled Detroit Project (eng), Восьма миля (eng), 8 mile (eng), 8 Mile Eminem's Movie (eng), Fight Music (eng)
Рејтинг на филмот:7.0 / 10 (198277)
[ Find Your Voice ] - A young rapper, struggling with every aspect of his life, wants to make it big but his friends and foes make this odyssey of rap harder than it may seem.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle