Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Subtitles for high-definition movie

"The Walking Dead" TS-19 S01E06 Македонски преводи (2010) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 6

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Walking Dead преводи Македонски S01E06
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
HDTV.XviD-2HD1CD25x 0.00titlovic
The Walking Dead 1x06. TS-191CD82x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Walking Dead downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.7 / 10 (8953)
[ ] - The survivors gain access to the C.D.C. in the hope of a safe haven.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
download subtitle