Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

8 Mile Македонски преводи (2002) 1CD sub

Преземи: 8 Mile movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи 8 Mile на 25 Мбит
Quantico.S02E02.HDTV.x264-KILLERS[ettv]. (297 MB) Lucifer.S02E04.720p.HDTV.X264-xHD.mkv (1006 MB)
Marvels.Agents.of.S.H.I.E.L.D.S04E04.HDT (276 MB) Lucifer.S02E04.720p.HDTV.X264-FZHD.mkv (1006 MB)
8 Mile преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
8 MILE1CD59x 0.00
8 Mile (2002)1CD750x 0.00-zerroX- (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:8 Mile downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Universal Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:8 Mile movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:8 mile (eng), 8 Mile Eminem's Movie (eng), Fight Music (eng), Fight Song (eng), Untitled Detroit Project (eng), Восьма миля (eng)
Рејтинг на филмот:7.0 / 10 (189631)
[ Go back to where it all started. ] - A young rapper, struggling with every aspect of his life, wants to make it big but his friends and foes make this odyssey of rap harder than it may seem.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle