Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Guerreros Македонски преводи (2002) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Guerreros преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
xvid1CD13x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toGuerreros downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Sogecine [es] | plus [es]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Guerreros movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Warriors (eng)
Рејтинг на филмот:6.5 / 10 (1047)
[ ] - The tragic story of a platoon of Spanish soldiers, in the hell of the Kosovo war in 2000
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle