Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

The Penguins of Madagascar Македонски преводи (2008) 1CD srt

Movie for subtitle might be wrong, please help us with correction (2)

Преземи: The Penguins of Madagascar movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Penguins of Madagascar на 25 Мбит
League.of.Gods.2016.BRRip.x264.AAC-HUD.m (1185 MB) blindspot.211.hdtv-lol[ettv].mkv (253 MB)
sherlock.s04e01.the.six.thatchers.proper (438 MB) Vikings.S04E17.1080p.HDTV.x264-xHD.mkv (3497 MB)
The Penguins of Madagascar преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDRip XViD1CD155x 0.00titlovic
(New to the Zoo) DVDRip XviD-SKITTLES1CD15x 0.00titlovic
(New to the Zoo) DVDRip XviD-SKITTLES1CD19x 0.00titlovic
(New to the Zoo) DVDRip XviD-SKITTLES1CD68x 0.00titlovic
DVDRip1CD20x 0.00titlovic
DVDRip XviD Bonus Scenes1CD15x 0.00titlovic
gone in a flash1CD6x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Penguins of Madagascar downloadThe Penguins of Madagascar SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Penguins of Madagascar movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The Penguins of Madagascar (eng), Пiнгвiни Мадагаскару (eng)
Рејтинг на филмот:7.7 / 10 (12647)
[ ] - The daily adventures of penguins living in New York's Central Park Zoo.
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle