Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Dragon Ball Z Македонски преводи (1996) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Dragon Ball Z преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DBZ S01E01 The Arrival of Raditz1CD131x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toDragon Ball Z downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Dragon Ball Z movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:DBZ (eng), Dragon Ball Z (eng)
Рејтинг на филмот:8.7 / 10 (94101)
[ There & back again - A Saiyan Tale ] -
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle