Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Mad Max Македонски преводи (1979) 1CD srt

Преземи: Mad Max movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Mad Max на 25 Мбит
Assassins.Creed.2016.HC.HDRip.XviD.AC3-i (1908 MB) supergirl.211.hdtv-lol[ettv].mkv (265 MB)
The.Walking.Dead.S07E09.REPACK.HDTV.x264 (561 MB) 2.broke.girls.616.hdtv-lol[ettv].mkv (130 MB)
Mad Max преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Mad Max (1979) BRRip XvidHD 720p-NPW1CD289x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Mad Max downloadMad Max SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:MGM Studios (us) | Official Facebook | Solaris Distribution [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Mad Max movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Mad Max (eng)
Рејтинг на филмот:7.0 / 10 (156796)
[ The Maximum Force of the Future. ] - In a self-destructing world, a vengeful Australian policeman sets out to stop a violent motorcycle gang.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle