Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Men in Black II Македонски преводи (2002) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Men in Black II преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
720p.BDRip.XviD.AC3-LEGi0N1CD107x 0.00titlovic
HDDVDRip 720p H264-3Li1CD14x 0.00titlovic
Men in Black 21CD5726x 0.00
Men in Black II (2002)1CD389x 0.00-zerroX- (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Men in Black II downloadMen in Black II SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Columbia [us] - info,trailer (Flash) | Official Facebook | Sony website [us] trailers
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Men in Black II movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Men in Black 2 (eng), Men in Black II (eng), MIB 2 (eng), MIIB (eng), Люди в Чорному 2 (eng)
Рејтинг на филмот:6.1 / 10 (278671)
[ Back In Black. ] - Agent J needs help so he is sent to find Agent K and restore his memory.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle