Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

The Madagascar Penguins in a Christmas Caper Македонски преводи (2005) 1CD srt

Преземи: The Madagascar Penguins in a Christmas Caper movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Madagascar Penguins in a Christmas Caper на 25 Мбит
Resident.Evil.The.Final.Chapter.2016.108 (3013 MB) The.Brand.New.Testament.2015.SLOSubs.BRR (2470 MB)
The.Flash.2014.S03E16.720p.HDTV.X264-xHD (712 MB) Marvels.Iron.Fist.S01E03.WEB.X264-DEFLAT (446 MB)
The Madagascar Penguins in a Christmas Caper преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
60887-The-Madagascar-Penguins-in-a-Christmas-Caper1CD25x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Madagascar Penguins in a Christmas Caper downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:The Madagascar Penguins in a Christmas Caper movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The Madagascar Penguins in a Christmas Caper (mac)
Рејтинг на филмот:7.5 / 10 (4941)
[ ] - The penguins of the Central Park Zoo have an adventure in the city on Christmas Eve.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle