Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Biker Boyz Македонски преводи (2003) 1CD srt

Преземи: Biker Boyz movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Biker Boyz на 25 Мбит
The.Flash.2014.S03E08.720p.HDTV.X264-DIM (795 MB) Supergirl.S02E08.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264 (1682 MB)
The.Flash.2016.S03.E08.HDTV.XviD-FUM.avi (348 MB) Shooter.S01E03.HDTV.x264-FLEET.mkv (220 MB)
Biker Boyz преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDRip1CD75x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Biker Boyz downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Biker Boyz movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Biker Boyz (eng)
Рејтинг на филмот:4.6 / 10 (11068)
[ Survival of the fastest. ] - A son of the leader of a legendary group of an urban biker gang tries to retain his championship title.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle