Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

"The Penguins of Madagascar" Gone in a Flash S01E00 Македонски преводи (2008) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 0

- All subtitles for this TV Series

Преземи: The Penguins of Madagascar movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Penguins of Madagascar преводи Македонски S01E00
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
gone in a flash1CD6x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Penguins of Madagascar downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:7.5 / 10 (170)
[ ] - When the penguins lose access to their favorite snack, Skipper and crew leap into action to find a new supply. Julien and Maurice fight over a camera that fell from the sky.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle