Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

John Q Македонски преводи (2002) 1CD srt

Преземи: John Q movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотJohn.Q.2002.1080p.BluRay.DTS.x264-DON.srt (111998бајти) прикажи преглед

Име на издавачот John.Q.2002.1080p.BluRay.DTS.x264-DON23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени245x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи John Q на 25 Мбит
The.Walking.Dead.S07E05.HDTV.x264-xTV.mk (390 MB) Gilmore Girls 2016 S01E02 720p WEBRip x2 (785 MB)
Teen.Wolf.S06E02.720p.HDTV.x264-SVA.mkv (798 MB) 2.broke.girls.608.hdtv-lol[ettv].mkv (138 MB)
John Q преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
John Q (2002)1CD2398x 0.00-zerroX- (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:John Q downloadJohn Q SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Metropolitan Films [fr] (French) | New Line [us] Story, cast, Filmmakers, gallery and downloads | Warner Bros [de]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:John Q movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:John Q (eng), John Q. (eng)
Рејтинг на филмот:7.0 / 10 (99718)
[ Give a father no options and you leave him no choice. ] - John Quincy Archibald takes a hospital emergency room hostage when his insurance won't cover his son's heart transplant.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle