Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Merry Madagascar Македонски преводи (2009) 1CD srt

Преземи: Merry Madagascar movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Merry Madagascar на 25 Мбит
The.Walking.Dead.S07E14.HDTV.x264-SVA.mk (416 MB) Arrow.S05E17.HDTV.x264-xTV.mkv (254 MB)
Tinha.que.Ser.Ele..2017.720p.BluRay.DD5. (1480 MB) 2.broke.girls.620.hdtv-lol[ettv].mkv (157 MB)
Merry Madagascar преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDrip1CD5x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Merry Madagascar downloadMerry Madagascar SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Merry Madagascar movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Merry Madagascar 2009 (eng), USA:PG (eng)
Рејтинг на филмот:6.8 / 10 (3912)
[ ] - When Santa and his reindeer crash onto Madagascar it's up to Alex, Marty, Gloria, Melvin, and the penguins to save Christmas.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle