Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

A.I. Umela inteligencia Македонски преводи (2001) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

A.I. Umela inteligencia преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
A.I. Umela inteligencia1CD41x 0.00titlovic
Bluray.1080p.DTS-HDMA.x264.dxva-FraMeSToR1CD103x 0.00titlovic
A.I. Umela inteligencia1CD30x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toA.I. Umela inteligencia downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros. [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:A.I. Umela inteligencia movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:A.I.: Artificial Intelligence (eng), AI (eng), Artificial Intelligence: AI (eng), Штучний розум (eng), A.I. (eng), A.I. Artificial Intelligence (eng), A.I. Intelligence artificielle (eng)
Рејтинг на филмот:7.1 / 10 (263329)
[ Journey To A World Where Robots Dream And Desire ] - A highly advanced robotic boy longs to become "real" so that he can regain the love of his human mother.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle