Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Hide ads

A.I. Artificial Intelligence Македонски преводи (2001) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

A.I. Artificial Intelligence преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
A.I. Artificial Intelligence1CD34x 0.00titlovic
Bluray.1080p.DTS-HDMA.x264.dxva-FraMeSToR1CD92x 0.00titlovic
A.I. Artificial Intelligence1CD27x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:A.I. Artificial Intelligence watch online for freeA.I. Artificial Intelligence downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros. [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:A.I. Artificial Intelligence movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:A.I.: Artificial Intelligence (eng), AI (eng), Artificial Intelligence: AI (eng), Штучний розум (eng), A.I. (eng), A.I. Artificial Intelligence (eng), A.I. Intelligence artificielle (eng)
Рејтинг на филмот:7.1 / 10 (252879)
[ This Is Not A Game ] - A highly advanced robotic boy longs to become "real" so that he can regain the love of his human mother.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle