Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

Resident Evil Македонски преводи (2002) 1CD srt

Преземи: Resident Evil movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотResident.Evil.2002.1080p.BluRay.DTS.x264-hV.srt (62690бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Resident.Evil.2002.1080p.BluRay.DTS.x264-hV23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени6630x () . Гласај за преводи10.0 / 10 (1гласови) . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Resident Evil на 25 Мбит
L.L.G.G.N.N.2017-HD-TS-UNCENSORED-x264-A (2103 MB) Resident.Evil.The.Final.Chapter.2017.HDR (1402 MB)
The.Walking.Dead.S07E13.1080p.WEB-DL.DD5 (1918 MB) Rogue.One.2016.BRRip.XviD.AC3.SBT.avi (1560 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Resident Evil downloadResident Evil SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Sony Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Resident Evil movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Resident Evil (eng), Resident Evil - Genesis (eng), Resident Evil the Movie (eng), Resident Evil: Ground Zero (eng), Resident evil: Les esprits maléfiques (eng)
Рејтинг на филмот:6.7 / 10 (204906)
[ Survive the Horror ] - A special military unit fights a powerful, out-of-control supercomputer and hundreds of scientists who have mutated into flesh-eating creatures after a laboratory accident.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle