Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Airplane! Македонски преводи (1980) 1CD srt

Преземи: Airplane! movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Airplane! на 25 Мбит
Suicide.Squad.2016.720p.BluRay.x264-[YTS (1000 MB) Criminal.Minds.S12E07.HDTV.x264-FLEET.mk (210 MB)
shameless.us.709.hdtv-lol.mkv (411 MB) Once.Upon.a.Time.S06E09.HDTV.x264-FLEET. (259 MB)
Airplane! преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Airplane.srt1CD22x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Airplane! downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Airplane! movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:¿Dónde está el piloto? (eng), Airplane! (eng), Airplane![ (eng), Flying High (eng), Flying High! (eng), Kentucky Fried Airplane (eng)
Рејтинг на филмот:7.8 / 10 (161675)
[ What's slower than a speeding bullet, and able to hit tall buildings at a single bound? ] - A man afraid to fly must ensure that a plane lands safely after the pilots become sick.
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle