Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

You've Got Mail Македонски преводи (1998) 1CD sub

Преземи: You've Got Mail movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи You've Got Mail на 25 Мбит
The.Blacklist.S04E14.HDTV.XviD-FUM[ettv] (348 MB) blindspot.214r.hdtv-lol[ettv].mkv (229 MB)
Reign.S04E01.HDTV.x264-FLEET.mkv (261 MB) Family.Guy.S15E12.HDTV.x264-SVA[eztv].mk (69 MB)
You've Got Mail преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BRRip x264 AAC-SPC(HDScene-Release)1CD56x 0.00titlovic
You've Got Mail (1998)Преводи за нарушено слушање2CD2453x 1.00BetaMAN (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:You've Got Mail downloadYou've Got Mail SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros.
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:You've Got Mail movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:You Have Mail (eng), You've Got [email protected] (eng), You've Got Mail (eng), Вам лист (eng)
Рејтинг на филмот:6.5 / 10 (155678)
[ At odds in life... in love on-line. ] - Two business rivals who despise each other in real life unwittingly fall in love over the Internet.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle