Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

The Killing Machine Македонски преводи (2010) 1CD srt

Преземи: The Killing Machine movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Killing Machine на 25 Мбит
quantico.208.hdtv-lol.mkv (243 MB) Westworld.S01E09.720p.WEB-DL.DUAL-TDF.mk (658 MB)
Lucifer.S02E10.720p.HDTV.X264-DIMENSION. (868 MB) The.Grand.Tour.S01E03.iNTERNAL.720p.WEBR (781 MB)
The Killing Machine преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDRip.XviD.AC3-BULL1CD5x 0.00titlovic
DVDRip XviD-LUMiX / DVDRip XviD AC3-AsA1CD5x 0.00titlovic
The.Killing.Machine.2010.DVDRip.XviD.AC3-BULL1CD54x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Killing Machine downloadThe Killing Machine SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Audio Visual Entertainment [gr] | Aurum Producciones [es] | Evolution Entertainment [ch] | Hamburger Medien Haus (HMH) [de] | Movieset.com
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Killing Machine movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Icarus (eng), The Killing Machine (eng)
Рејтинг на филмот:5.2 / 10 (3507)
[ They wouldn't let him quit. ] - A Soviet-trained assassin is determined to escape his double life as a hitman and as a husband-father.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle