Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Subtitles for high-definition movie

Mad Max Македонски преводи (1979) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Име на фајлот со преводотMad Max (1979) BRRip XvidHD 720p-NPW.srt (41574бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.68whmadmax.mkv | 5366070196 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Mad Max (1979).mp4 | 1813773224 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Mad.Max.1979.1080p.BRrip.x264.YIFY.mp4 | 1502967379 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65Mad.Max.1979.BDRip.BG.Audio-ATMD.avi | 1568526336 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Mad.Max.1979.720p.BRrip.x264.YIFY.mp4 | 733904155 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Mad.Max[1979]DvDrip-aXXo.avi | 736202752 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68Mad.Max.1979.BDRip.x264.AAC-WARHD.mkv | 2015481542 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.5601 Mad Max - Mel Gibson Action Eng 720p [H264-mp4].mp4 | 988632389 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64Mad.Max.1979.x264.DTS-WAF.mkv | 1470085991 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Mad Max (1979) DVDRip XviD.mp4 | 1631315141 | Movie filenames

							Hash - derived1767526193 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Mad Max.avi | 734693376 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68Mad Max (1979).mp4 | 1979953274 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Bezumny_Maks_Dub_[rutracker.org]_by_Scarabey.avi | 778498048 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Mad Max.avi | 2565050368 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.561340454516 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Mad.Max.1979.DvDRip.DUBLADO.avi | 739522560 | Movie filenames

Име на издавачот Mad Max (1979) BRRip XvidHD 720p-NPW23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени319x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.68 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Mad Max преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Mad.Max[1979]DvDrip-aXXo1CD354x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Mad Max downloadMad Max SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:MGM Studios (us) | Official Facebook | Solaris Distribution [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Mad Max movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ http://subtitles.movieОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Mad Max (eng)
Рејтинг на филмот:7.0 / 10 (161518)
[ When the gangs take over the highway... ...Remember he's on your side. ] - In a self-destructing world, a vengeful Australian policeman sets out to stop a violent motorcycle gang.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
download subtitle