Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

I, Robot Македонски преводи (2004) 1CD srt

Преземи: I, Robot movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи I, Robot на 25 Мбит
DCs.Legends.of.Tomorrow.S02E12.720p.HDTV (958 MB) Fifty Shades Darker 2017 HD-TS x264-CPG. (1748 MB)
Allied.2016.SLOSubs.BRRip.XviD-DrSi.avi (2665 MB) The.Fosters.2013.S04E13.HDTV.x264-SVA.mk (262 MB)
I, Robot преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BDRip H264 AAC-SecretMyth (Kingdom-Release)1CD12x 0.00titlovic
DVDrip1CD2x 0.00titlovic
I, Robot (2004)1CD5801x 1.00Nerv (a)
I, Robot (2004)1CD196x 0.00piroman (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:I, Robot downloadI, Robot SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:20th Century Fox [br] | 20th Century Fox [gr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:I, Robot movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Hardwired (eng), I Robot (eng), I, ROBOT (eng), Я, Робот (eng)
Рејтинг на филмот:7.1 / 10 (396944)
[ One man saw it coming. ] - In 2035, a technophobic cop investigates a crime that may have been perpetrated by a robot, which leads to a larger threat to humanity.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle