Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Legally Blonde Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Legally Blonde преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDRip.XviD.AC32CD4856x 0.00titlovic
VCD ćirilica2CD14x 0.00titlovic
Legally Blonde (2001)1CD474x 0.00boristov (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toLegally Blonde downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:MGM
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Legally Blonde movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Legally Blonde (eng)
Рејтинг на филмот:6.2 / 10 (150294)
[ Boldly going where no blonde has gone. ] - Elle Woods, a fashionable sorority queen is dumped by her boyfriend. She decides to follow him to law school, while she is there she figures out that there is more to her than just looks.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle