Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Malibu's Most Wanted Македонски преводи (2003) 1CD srt

Преземи: Malibu's Most Wanted movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Malibu's Most Wanted на 25 Мбит
lethal.weapon.110.hdtv-lol[ettv].mkv (306 MB) League.of.Gods.2016.576p.BRRip.x264.AAC5 (1898 MB)
League.of.Gods.2016.BRRip.x264.AAC-HUD.m (1185 MB) The.Accountant.2016.720p.BRRip.x264.AAC- (957 MB)
Malibu's Most Wanted преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
MalibusMKD1CD8x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Malibu's Most Wanted downloadMalibu's Most Wanted SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros.
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Malibu's Most Wanted movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Suckaz (eng)
Рејтинг на филмот:5.1 / 10 (16138)
[ Ever feel like you don't belong? ] - A senator arranges for his son, a rich white kid who fancies himself black, to be kidnapped by a couple of black actors pretending to be murderers to try and shock him out of his plans to become a rapper.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle