Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Beauty and the Beast Македонски преводи (1991) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотbeauty_and_the_beast_mk1.srt (70469бајти) прикажи преглед

Име на издавачот beauty_and_the_beast_mk125.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени21341x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Beauty and the Beast преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Beauty.and.the.Beast.1991.MULTI.BRRip.x2641CD207x 0.00
beauty_and_the_beast_mk11CD202x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toBeauty and the Beast downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Disney | Disney [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Beauty and the Beast movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Красуня ╕ чудовисько (eng), Красуня i чудовисько (eng), היפה והחיה (eng), Beauty and the Beast (eng), Beauty and the Beast 3-D (eng), The Special Edition of Beauty and the Beast (eng)
Рејтинг на филмот:8.0 / 10 (360947)
[ The most beautiful love story ever told. ] - A young woman whose father has been imprisoned by a terrifying beast offers herself in his place, unaware that her captor is actually a prince, physically altered by a magic spell.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle