Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Saw IV Македонски преводи (2007) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Saw IV преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDRip-Xvid-DiAMOND / DVD Rip.XviD. axxo (Saw Collection 1... 1CD72x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Saw IV downloadSaw IV SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Metropolitan Films [fr] | Official Fan Club
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Saw IV movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Décadence IV (eng), Jigsaw Puzzle 4: 4 Deadly (eng), Saw IV (eng)
Рејтинг на филмот:5.9 / 10 (115872)
[ If it's Halloween, it must be Saw ] - Despite Jigsaw's death, and in order to save the lives of two of his colleagues, Lieutenant Rigg is forced to take part in a new game, which promises to test him to the limit.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle