Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

The Incredibles Македонски преводи (2004) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Incredibles преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Incredibles, The (2004)2CD1457x 0.00miskon (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Incredibles downloadThe Incredibles SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Disney [jp] | Disney [uk] | Official Facebook | Official site | Walt Disney [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Incredibles movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The Fantastics (eng), The Incredibles (eng), The Incredibles 3-D (eng), The Invincibles (eng), Untitled Brad Bird Pixar Project (eng), Суперсiмейка (eng)
Рејтинг на филмот:8.0 / 10 (506035)
[ Twice the hero he used to be ] - A family of undercover superheroes, while trying to live the quiet suburban life, are forced into action to save the world.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle