Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest Македонски преводи (2006) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотPirates Of The Caribbean 2 Dead Man's Chest.srt (85501бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.57Pirates.Of.The.Caribbean.Dead.Mans.Chest.2006.720p.BRRip.Xvi | 3987259392 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Pirates.of.the.Caribbean.Dead.Man\'s.Chest.2006.720p.BrRip.x | 996822937 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Pirates.Of.The.Caribbean.II.2006.BRRip.XviD.BGAUDiO-ZmN.avi | 1561710592 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Pirates.of.The.Caribbean.Dead Man's.Chest.2006.BluRay.720p.x | 892727912 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Pirates Of The Caribbean - Dead Man's Chest.mp4 | 2253294801 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Pirates Of The Caribbean 2 Dead Man's Chest.mkv | 4686034846 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Pirates.of.the.Caribbean.2 - Dead.Man's.Chest.DVDRip.XviD-Ki | 736796672 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65Pirates.Of.The.Caribbean.Dead.Mans.Chest.2006.720p.BluRay.DT | 8504485081 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Pk2.mkv | 682553554 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Pirates.Of.The.Caribbean.Dead.Mans.Chest.2006.720p.BluRay.AC | 8715406399 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56[2006] Pirates of the Caribbean - Dead Man's Chest.avi | 1472329536 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Pirates.Of.The.Caribbean.Dead.Mans.Chest.2006.DVDRip.XviD[EN | 731713536 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Pirates.of.The.Caribbean.Dead Man's.Chest.2006.BluRay.720p.x | 892727912 | Movie filenames

Име на издавачот Pirates Of The Caribbean 2 Dead Man's Chest23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени29681x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDRip.XviD-KingSize1CD36x 0.00titlovic
DvDrip[Eng]-aXXo1CD39x 0.00titlovic
DvDrip[Eng]-aXXo1CD92x 0.00titlovic
Pirates of the Caribbean - Dead Man's Chest(2006)[Hindi&En... 1CD31692x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest downloadPirates of the Caribbean: Dead Man's Chest SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Disney [de] | Disney [fr] | Disney [us] | Official site [hu]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ http://subtitles.movieОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:P.O.T.C. 2 (eng), Pirates 2 (eng), Pirates of the Caribbean 2 (eng), Pirates of the Caribbean Dead Man's Chest (eng), Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (eng), Пiрати Карибського моря: Скриня мерця (eng)
Рејтинг на филмот:7.3 / 10 (560158)
[ Captain Jack is back. ] - Jack Sparrow races to recover the heart of Davy Jones to avoid enslaving his soul to Jones' service, as other friends and foes seek the heart for their own agenda as well.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
download subtitle