Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Mr. Bean's Holiday Македонски преводи (2007) 1CD srt

Преземи: Mr. Bean's Holiday movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Mr. Bean's Holiday на 25 Мбит
Taboo.UK.S01E02.HDTV.x264-ORGANiC.mkv (292 MB) Modern.Family.S08E11.HDTV.x264-FLEET[ezt (175 MB)
Vikings.S04E17.WEB-DL.x264-FUM[ettv].mp4 (272 MB) Panfilovs.28.Men.2016.1080p.WEB-DL.AVC.A (4275 MB)
Mr. Bean's Holiday преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvDrip AC3[Eng]-aXXo1CD87x 0.00titlovic
HDDVDRip 720p H264-3Li1CD25x 0.00titlovic
Mr.Beans.Holiday.str1CD18x 0.00titlovic
r5.readnfo.xvid-mvs1CD25x 0.00titlovic
Mr. Bean's Holiday (2007)1CD14013x 10.00mkd-titlovi
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Mr. Bean's Holiday downloadMr. Bean's Holiday SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [es] | Official site [us] | Studio Canal [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Mr. Bean's Holiday movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Mr Bean's Holiday (eng), Mr. Bean's Holiday (eng), Mr. Bean's Vacation (eng), Vacaciones del Sr. Bean (eng), Bean 2 (eng), Bean II (eng), French Bean (eng)
Рејтинг на филмот:6.3 / 10 (91688)
[ One of these two has a brain the size of a peanut ] - Mr. Bean wins a trip to Cannes where he unwittingly separates a young boy from his father and must help the two come back together. On the way he discovers France, bicycling, and true love, among other things.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Hide ads
download subtitle