Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Bad Company Македонски преводи (2002) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Bad Company преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
badcompany1CD24x 0.00titlovic
Bad Company (2002)1CD929x 0.00Srkyman (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Bad Company downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Website | bventertainment [us]-trailer
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Bad Company movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Black Sheep (eng), Czech Mate (eng), The Double (eng)
Рејтинг на филмот:5.6 / 10 (40927)
[ The World is in Good Hands ] - When a Harvard-educated CIA agent is killed during an operation, the secret agency recruits his twin brother.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle