Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Sleeping Beauty Македонски преводи (1959) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотSleeping.Beauty[1959]DvDrip-aXXo_mk.srt (35051бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56Sleeping.Beauty[1959]DvDrip-aXXo .avi | 735412224 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Sleeping.Beauty.1959.720p.BRrip.x264.GAZ.YIFY.mp4 | 629609430 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Disney Classic - 16 - Sleeping Beauty.avi | 733921280 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57sleeping.beauty.1959.platinum.edition.dvdrip.xvid-imagineers | 737499136 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Sleeping.Beauty.1959.720p.BRrip.x264.GAZ.YIFY.avi | 2626571948 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Sleeping Beauty (1959) Xvid DVD Rip BG-ENG Audio 7b7.avi | 1289981952 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Walt Disney Classic-Sleeping Beauty.mp4 | 2616801078 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Sleeping Beauty (1959) Platinum Ed DvDRip H.264-AAC.mp4 | 541084667 | Movie filenames

							Hash - derivedmain.mp4 | 734636359 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Sleeping Beauty.mkv | 2594524719 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Sleeping.beauty.2011.DVDRIP.XVID.AC3-BHRG.avi | 460275160 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.69Sleeping.Beauty.1959.MULTI.BRRip.x264.mkv | 734390092 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65Sleeping Beauty.avi | 729501474 | Movie filenames

Име на издавачот Sleeping.Beauty[1959]DvDrip-aXXo23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени5746x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Sleeping Beauty преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Sleeping Beauty1CD5506x 0.00luciferMKD
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Sleeping Beauty downloadSleeping Beauty SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Disney - DVD and Blu-ray Disc Platinum Edition
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Sleeping Beauty movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ http://subtitles.movieОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Sleeping Beauty (mac), Uspavana Ljepotica (eng), Спляча красуня (eng)
Рејтинг на филмот:7.3 / 10 (107419)
[ Wondrous to see... Glorious to hear... A magnificent new motion picture! ] - After being snubbed by the royal family, a malevolent fairy places a curse on a princess which only a prince can break, along with the help of three good fairies.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
download subtitle