Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

Blade II Македонски преводи (2002) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотBlade 2 2002 BRRip H264 Wrath.srt (53446бајти) прикажи преглед

							Hash - derivedBlade II 2002.mkvBlade II 2002.mkv | 523817836 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Blade.II.2002.480p.BRRip.XviD-SHiRK.avi | 2145171456 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Blade.II.2002.720p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON.avi | 2780628992 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Blade 2 2002 Bloodhunt.mp4 | 2266842890 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56BLADE II [2002-Eng-DVDrip]-haSak.avi | 843267124 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Blade.II.2002.DVDRip.XviD-ViP3R.avi | 733622272 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Blade.II.2002.1080p.BluRay.x264.anoXmous_.mp4 | 2165054006 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Blade 2[2002]DvDrip[Eng]-BugZ.avi | 734470144 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.69Blade 2 2002 BRRip H264 Wrath.mkv | 2498233957 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Blade 2.avi | 733820376 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.71Blade.2.2002.BDRip.x265-WARHD.mkv | 1517495400 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Blade.II.2002.720p.BluRay.850MB.ShAaNiG.com.mkv | 896183464 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Blade.2.2002.720p.BRRip.Dual Audio.x264.(www.mastitorrents.c | 760414948 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Blade.II.2002.BDRip.XviD.HUN-FeeNoocchi.avi | 2056589312 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Blade II (2002).mkv | 635742494 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62BLADE 2.mp4 | 770361805 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Blade II.mkv | 813479956 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Blade 2 (2002).avi | 734031872 | Movie filenames

Име на издавачот Blade 2 2002 BRRip H264 Wrath23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени3589x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Blade II преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BRRip H264 Wrath, 480p.BRRip.XviD-SHiRK1CD17x 0.00titlovic
DVDRip1CD9x 0.00titlovic
BLADE 2-mak1CD88x 0.00
Blade 21CD306x 0.00Junec (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Blade II downloadBlade II SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:New Line Cinema [us] Trailer, screensaver, message board | RCV Film Distribution [nl] (Dutch) | Warner Bros [de]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Blade II movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Blade 2: Bloodhunt (eng), Blade 2: Bloodlust (eng), Blade II (eng)
Рејтинг на филмот:6.7 / 10 (169334)
[ One man is still the cutting edge ] - Blade forms an uneasy alliance with the vampire council in order to combat the Reapers, who are feeding on vampires.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle