Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Superman/Batman: Public Enemies Македонски преводи (2009) 1CD srt

Преземи: Superman/Batman: Public Enemies movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Superman/Batman: Public Enemies на 25 Мбит
Fantastic.Beasts.and.Where.to.Find.Them. (2935 MB) Teen.Wolf.S06E07.HDTV.x264-FLEET.mkv (190 MB)
Lethal.Weapon.2016.S01.E11.HDTV.XviD-FUM (349 MB) Vikings.S04E17.HDTV.x264-FLEET.mkv (270 MB)
Superman/Batman: Public Enemies преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvdRip.Xvid {1337x}-Noir, DVDRip.XviD.AC3-SANTi1CD11x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Superman/Batman: Public Enemies downloadSuperman/Batman: Public Enemies SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Superman/Batman: Public Enemies movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:7.2 / 10 (15988)
[ ] - When Lex Luthor gets elected US President, he uses the threat of an oncoming kryptonite meteor striking Earth as a rationale to frame Superman.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle