Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

The Proposal Македонски преводи (2009) 1CD srt

Преземи: The Proposal movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотThe.Proposal.2009.DVDrip.Eng-FXG.srt (122604бајти) прикажи преглед

Име на издавачот The.Proposal.2009.DVDrip.Eng-FXG23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени478x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.65 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Proposal на 25 Мбит
arq.2016.1080p.webrip.x264-skgtv.mkv (4080 MB) Inferno.2016.BDRip.XviD.Hun-eStone.avi (1658 MB)
ncis.los.angeles.813.hdtv-lol[ettv].mkv (289 MB) Inferno.2016.SLOSubs.720p.BRRip.XviD-DrS (3788 MB)
The Proposal преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BRRip H264 AAC-SecretMyth (Kingdom-Release)1CD42x 0.00titlovic
DvDrip Eng FXG1CD20x 0.00titlovic
FXG1CD25054x 0.00little-angel
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Proposal downloadThe Proposal SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Official site [fr] | Official site [jp] | Official site [uk]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Proposal movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:A Proposta (eng), Освiдчення (eng)
Рејтинг на филмот:6.7 / 10 (233972)
[ Here comes the bribe... ] - A pushy boss forces her young assistant to marry her in order to keep her visa status in the U.S. and avoid deportation to Canada.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle