Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Hide ads

"The Big Bang Theory" The Peanut Reaction S01E16 Македонски преводи (2008) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 16

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотThe.Big.Bang.Theory.S01E16.the_peanut-reaction.dvdrip_xvid-fov.srt (28518бајти) прикажи преглед

Име на издавачот The.Big.Bang.Theory.S01E16.the_peanut-reaction.dvdrip_xvid-fov23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени475x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Big Bang Theory преводи Македонски S01E16
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The Big Bang Theory - [1x16] - The Peanut Reaction1CD95x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Big Bang Theory downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.5 / 10 (2211)
[ ] - When Penny learns that Leonard has never had a birthday party, she and the rest of the guys plan a surprise party for him.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle