Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Serendipity Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Serendipity преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Serendipity1CD89x 0.00titlovic
Serendipity.2001.DVDRip.XViD-BTSFilms1CD119x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toSerendipity downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Serendipity movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Serendipity (eng)
Рејтинг на филмот:6.9 / 10 (94472)
[ No name. No address. Just fate. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle