Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Barbie and the Diamond Castle Македонски преводи (2008) 1CD srt

Преземи: Barbie and the Diamond Castle movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Barbie and the Diamond Castle на 25 Мбит
Black.Sails.S04E08.WEBRip.XviD-FUM[ettv] (498 MB) greys.anatomy.1317.hdtv-lol.mkv (246 MB)
The Bodyguard 2016 720p BluRay DD5.1 x26 (4329 MB) Patriots.Day.2016.BRRip.XviD.AC3-OzZY1.a (1617 MB)
Barbie and the Diamond Castle преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvDRip XViD-AFG1CD36x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Barbie and the Diamond Castle downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Barbie and the Diamond Castle movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Barbie & the Diamond Castle (eng)
Рејтинг на филмот:6.1 / 10 (1217)
[ Join best friends in a musical fairy tale. ] - Two best friends, Liana and Alexa, embark on a journey to find the Diamond Castle! With the help of music, the girls overcome challenges that show friendship is the true treasure.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle