Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Shrek Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Shrek преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Shrek.srt1CD508x 0.00
Shrek (2001)Преводи за нарушено слушање1CD205x 0.00BetaMAN (a)
Shrek (2001)1CD128x 0.00BetaMAN (a)
Shrek (2001)Преводи за нарушено слушање1CD15099x 0.00tace73 (a)
Shrek (2001)Преводи за нарушено слушање1CD741x 0.00mirkoslav (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Shrek downloadShrek SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:DreamWorks [us] (Flash only)
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Shrek movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ http://subtitles.movieОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Shrek (eng), Шрек (eng)
Рејтинг на филмот:7.9 / 10 (501950)
[ It's COOL ] - After his swamp is filled with magical creatures, Shrek agrees to rescue Princess Fiona for a villainous lord in order to get his land back.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
download subtitle