Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

The Karate Kid Македонски преводи (2010) 1CD srt

Преземи: The Karate Kid movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотKarate.Kid.2010.480p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON.srt (59190бајти) прикажи преглед

							Hash - derivedThe.Karate.Kid.2010.720p.BrRip.x264.YIFY.mp4 | 838892574 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56The Karate Kid.avi | 736241664 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64The.Karate.Kid.2010.1080p.BrRip.x264.YIFY.mp4 | 1930429779 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56The.Karate.Kid.2010.480p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON.avi | 2346545152 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56The Karate Kid(2010) BRrip 360p x264 AAC [ch4cal].mkv | 734883594 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56The.Karate.Kid.2010.BRRip.XviD.AC3-MAGNAT.avi | 1902559232 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The Karate Kid 2010.mp4 | 743393011 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.67The Karate Kid DVDRiP R6 XViD-KiNGDOM (Kingdom-Release).avi | 1023978220 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56The Karate Kid-AC3-XviD-BRRip[Eng]2010 2Lions-Team.avi | 1464827904 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61lchd-tkk720p.mkv | 4690121352 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The Karate Kid (2010) brrip720p_sUN_sujaidr.mkv | 677326638 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The Karate Kid - KickASS (MicroStar RG).mp4 | 942515801 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56The.Karate.Kid.2010.DVDRip.XviD-DUBBY.avi | 736983040 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58The.Karate.Kid.2010.720p.BRRip.XviD.AC3-FLAWL3SS.avi | 3532113182 | Movie filenames

Име на издавачот Karate.Kid.2010.480p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени503x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Karate Kid на 25 Мбит
USS.Indianapolis.Men.of.Courage.2016.HDR (1432 MB) The.Walking.Dead.S07E05.INTERNAL.HDTV.x2 (452 MB)
The.Whole.Truth.2016.720p.BluRay.DTS.x26 (3228 MB) Gilmore Girls 2016 S01E03 720p WEBRip x2 (784 MB)
The Karate Kid преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
AC3-XviD-BRRip[Eng]2010 2Lions-Team1CD3474x 0.00titlovic
The.Karate.Kid[2010]DvDrip-aXXo.srt1CD22788x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Karate Kid downloadThe Karate Kid SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site | Official site [jp] | Official Twitter
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Karate Kid movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Kung Fu Kid (eng), The Karate Kid (eng), The Kung Fu Kid (eng), Untitled Karate Kid Remake (eng), Карате Кiд (eng)
Рејтинг на филмот:6.2 / 10 (121506)
[ A Challenge He Never Imagined. A Teacher He Never Expected. ] - Work causes a single mother to move to China with her young son; in his new home, the boy embraces kung fu, taught to him by a master.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle