Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

Aliens Македонски преводи (1986) 1CD srt

Преземи: Aliens movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Aliens на 25 Мбит
the.big.bang.theory.1010.hdtv-lol[ettv]. (126 MB) Sherlock.S04E02.HDTV.x264-BRISK.mkv (455 MB)
Vikings.S04E17.720p.HDTV.x264.RoSubbed-L (887 MB) Lethal.Weapon.2016.S01.E11.HDTV.XviD-FUM (349 MB)
Aliens преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
480p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON1CD27x 0.00titlovic
DvDrip-aXXo1CD21x 0.00titlovic
Aliens cd22CD12x 0.00titlovic
ALIENS~11CD121x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Aliens downloadAliens SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Aliens movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Alien 2 (eng), Alien II (eng), Aliens (eng), Osmi putnik 2 (eng), Чужi (eng)
Рејтинг на филмот:8.4 / 10 (502524)
[ There are some places in the universe you don't go alone. ] - The moon from
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle