Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

The Count of Monte Cristo Македонски преводи (2002) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотCount of Montecristo_MKD.srt (90181бајти) прикажи преглед

							Hash - derivedThe.Count.Of.Monte.Cristo.2002.720p.BRrip.x264.YIFY.mp4 | 891238937 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63The.Count.of.Monte.Cristo.2002.BRRip.XviD-CiNT.avi | 734537546 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65The.Count.Of.Monte.Cristo.2002.1080p.BRrip.x264.YIFY.mp4 | 1989736717 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66The.Count.of.Monte.Cristo.2002.480p.BRRip.XviD.AC3-CiNT.avi | 1850844366 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56CountOfMonteCristo.avi | 733822976 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68wtcomcristo.mkv | 2032377729 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66The Count Of Monte Cristo (2002)720p.Dual-WOLVERDONFILMES.CO | 1803393459 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.69[ www.UsaBit.com ] - The Count of Monte Cristo (2002) BluRay | 891445954 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58The.Count.of.Monte.Cristo.2002.1080p.BluRay.H264.AAC-RARBG.m | 2687549420 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61The.Count.of.Monte.Cristo.2002.720p.BRRip.1.15GB.MkvCage.mkv | 1238651181 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66The Count of Monte Cristo (2002) BDRip 1080p Dual Audio [ Hi | 3584550032 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63The Count of Monte Cristo.avi | 740898816 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62The Count of Monte Cristo[2002]DVDrip-VG.avi | 731280726 | Movie filenames

Име на издавачот Count of Montecristo_MKD23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени441x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.63 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Count of Monte Cristo преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Xvid1CD74x 0.00titlovic
[56308] Count of Monte Cristo, The (2002)1CD25x 0.00titlovic
Count of Monte Cristo, The (2002)1CD4436x 0.00BetaMAN (a)
Count of Monte Cristo, The (2002)2CD335x 0.00Alekxs (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download The Count of Monte CristoThe Count of Monte Cristo watch online for freeThe Count of Monte Cristo downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:The Count of Monte Cristo movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Alexandre Dumas' The Count of Monte Cristo (eng), The Count of Monte Cristo (eng)
Рејтинг на филмот:7.8 / 10 (112819)
[ Prepare for adventure. Count on revenge. ] - A young man, falsely imprisoned by his jealous "friend", escapes and uses a hidden treasure to exact his revenge.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle