Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

The Bourne Supremacy Македонски преводи (2004) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотThe.Bourne Supremacy[2004]DvDrip-aXXo.srt (37755бајти) прикажи преглед

Име на издавачот The.Bourne Supremacy[2004]DvDrip-aXXo25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени9809x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Bourne Supremacy преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
wbsupr1CD49x 0.00
BRRip Xvid AC3-FLAWL3SS1CD1179x 0.00titlovic
BourneSupremacyThe2004-Macedonian[Xsubt[1].com]1CD1163x 6.00ajta
Bourne Supremacy, The (2004)1CD892x 0.00Sasa02 (a)
Bourne Supremacy, The (2004)1CD515x 0.00piroman (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Bourne Supremacy downloadThe Bourne Supremacy SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:UIP [fr] | Universal Pictures [uk] | Universal Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Bourne Supremacy movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ http://subtitles.movieОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Борновата надмоќност (mac), Перевага Борна (eng), Bourne 2 (eng), The Bourne Supremacy (eng)
Рејтинг на филмот:7.8 / 10 (375519)
[ They stole his identity. Now he wants it back. ] - When Jason Bourne is framed for a CIA operation gone awry, he is forced to resume his former life as a trained assassin to survive.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
download subtitle