Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Green Street Hooligans Македонски преводи (2005) 1CD srt

Преземи: Green Street Hooligans movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Green Street Hooligans на 25 Мбит
Why.Him.2016.1080p.BluRay.x264-GECKOS.mk (8130 MB) Colony.S02E09.HDTV.x264-SVA[eztv].mkv (261 MB)
Silence.2016.BluRay.720p.DTS.x264-MTeam. (6718 MB) Rogue.One.A.Star.Wars.Story.2016.720p.Bl (1328 MB)
Green Street Hooligans преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvDrip-aXXo & 720p.HDDVD.DTS.x264-ESiR1CD38x 0.00titlovic
DVDRip1CD14x 0.00titlovic
DvDRip XviD - BeStDivX1CD17x 0.00titlovic
Hooligans (2005)2CD11028x 0.00reject (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Green Street Hooligans downloadGreen Street Hooligans SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:DeeGee Entertainment [us] | Metropolitan Films [fr] | Odd Lot Entertainment [us] | Official site [uk] | UIP [uk]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Green Street Hooligans movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Green Street (eng), Green Street Hooligans (eng), Hooligans (eng), The Yank (eng)
Рејтинг на филмот:7.5 / 10 (121723)
[ ] - A wrongfully expelled Harvard undergrad moves to London, where he is introduced to the violent underworld of football hooliganism.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle