Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Saw II Македонски преводи (2005) 1CD srt

Преземи: Saw II movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Saw II на 25 Мбит
Cross.Wars.2017.SLOSubs.BRRip.XviD-DrSi. (2052 MB) Taboo.UK.S01E07.HDTV.x264-xTV.mkv (297 MB)
The.Blacklist.S04E14.HDTV.x264-KILLERS[e (254 MB) The.Magicians.US.S02E04.HDTV.x264-SVA.mk (234 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Saw II downloadSaw II SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Metropolitan Filmexport [fr] | Official Fan Club
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Saw II movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Jigsaw Puzzle 2: 2 Torture (eng), Saw 2 (eng), Saw II (eng)
Рејтинг на филмот:6.6 / 10 (192683)
[ Oh, yes. There will be blood. ] - A detective and his team must rescue eight people trapped in a factory by the twisted serial killer known as Jigsaw.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle