Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Crash Македонски преводи (2004) 1CD sub

Преземи: Crash movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Crash на 25 Мбит
Westworld.S01E08.Trace.Decay.1080p.HBO.W (1725 MB) Gotham.S03E10.HDTV.x264-xTV.mkv (208 MB)
League Of Gods 2016 720p HDRip x264 AC3 (1189 MB) Teen.Wolf.S06E02.720p.HDTV.x264-SVA.mkv (798 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Crash downloadCrash SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Lions Gate Films [us] | Official site [de] | Official site [ru]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Crash movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Crash (eng)
Рејтинг на филмот:7.9 / 10 (363167)
[ It's not like things are black and white. ] - Los Angeles citizens with vastly separate lives collide in interweaving stories of race, loss and redemption.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle