Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Like Mike subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Like Mike Македонски преводи (2002) 1CD sub

Movie for subtitle might be wrong, please help us with correction (1)

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Like Mike преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
like mike1CD67x 0.00titlovic
Like Mike (2002)1CD339x 0.00piroman (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toDownload warez
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Like Mike movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотРејтинг на филмот:5.2 / 10 (16726)
[ Think like Mike, Achieve like Mike, Be Like Mike. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle