Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

"South Park" Fantastic Easter Special S11E05 Македонски преводи (2007) 1CD srt

Season: 11 - Episode: 5

- All subtitles for this TV Series

Movie for subtitle might be wrong, please help us with correction (2)

Преземи: South Park movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "South Park" Fantastic Easter Special на 25 Мбит
Gilmore.Girls.2016.S01E01.WEBRip.x264-.m (471 MB) The.Simpsons.S28E08.HDTV.x264-KILLERS[et (98 MB)
Ben.Hur.2016.BRRip.XviD-ETRG.avi (698 MB) The.Walking.Dead.S07E05.HDTV.x264-xTV.mk (390 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:South Park downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.4 / 10 (1434)
[ ] - In a parody of "The daVinci Code," Stan discovers the real reason behind Easter, decorating eggs, and the Easter Bunny.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle